law4all.co.il פורטל עורכי הדין
 
שם:
דוא"ל:
טלפון נייד:
אזור מגורים:
תחום:
פרטי הפניה:
שלח
מלל: קטגוריה
חפש באתר
כניסה לרשומים
שם משתמש:
סיסמה:
שכחת סיסמא?
תחום התמחות:
אזור:
חפש בפורטל עורכי הדין
פלילי
תחומים ראשיים באתר
 

מעצר אזרחים ישראלים בחו"ל

 / עו"ד שי וולשטיין  צפיות : 2374
‏2012/‏11/‏12
ישראלים נוהגים להסתובב בעולם, חלקם לצורך טיול לאחר צבא, חלקם לשם עבודה זמנית, וחלק לא מבוטל מהישראלים אפילו מתיישבים ישיבת קבע בחו"ל, בעיקר, בארצות הברית, אולם גם באירופה ובמזרח הרחוק ישנו ציבור לא מבוטל של אזרחים ישראלים שהעתיק את מקום מושבו, באופן זמני, ולעיתים יותר מכך. במאמר זה, אנסה לאפשר הצצה לחשש הכבד שקיים אצל משפחות רבות בארץ, והוא, האפשרות כי בן המשפחה יסתבך בעבירה פלילית בחו"ל.

מאחר ורבים מאזרחי המדינה מטיילים ולעיתים מתגוררים בחו"ל, לא פעם קורה כי אלה מסתבכים בעבירה פלילית. הדרך לחלץ אזרחים ישראלים מהסתבכות במישור הפלילי בחו"ל אינה פשוטה כלל, אולם אפשרית. כמובן שקיים שוני בין שיטות המשפט בעולם, וברור כי אין דינה של עבירת התפרצות בתאילנד, כדין עבירה דומה בארה"ב או באירופה. מאחר ולא אוכל לסקור בפניכם את כל שיטות המשפט השונות, אתרכז בעיקר בדרך שבה משרדנו מטפל בנושאים אלה.


נסיונו הרב של עו"ד וולשטיין בייעוץ וייצוג ישראלים שהסתבכו בעבירות בחו"ל, אינה אלא תוצאה של אירועים שאכן מתרחשים. לעיתים, אלה אינם מגיעים לחדשות המקומיות, אולם משפחות העצורים או הנאשמים שבני משפחתם הסתבכו בעבירה בחו"ל, נמצאים במצוקה קשה. עו"ד וולשטיין יוצר באופן מיידי קשר עם הגורמים הרלוונטים בתיק, ובמידת הצורך, אם האזרח הישראלי מצא עצמו במעצר באחד מבתי הסוהר ברחבי העולם, יוצא עו"ד וולשטיין, לאחר התאומים הנדרשים לביקור מיידי במתקן הכליאה.


במידה וקיים חשש להגשת כתב אישום, קיימת אפשרות במדינות שונות, לרבות ארצות הברית, לקיים מו"מ עם המשטרה, ולהגיע להסכמה על שחרור בערבויות מתאימות.


לעיתים, מוגשים כתבי אישום כנגד אותם אזרחים ישראלים, או אז, עו"ד וולשטיין מסייע בעניין העתקת חומר החקירה, לימודו, ביקור ולימוד התיק במתקן הכליאה ביחד עם העצור, ולאחר שדרך הפעולה בין הצדדים מוסכמת, יוצר עו"ד וולשטיין קשר עם משרדי עורכי דין מקומיים, עמם מצוי עו"ד וולשטיין בקשרי עבודה.


בדרך זו, מתגברים על קשיי השפה, והדרך להתקשר עם עורך הדין המקומי, שהנה בדרך כלל סיזיפית ומוגבלת, עוברת באמצעות עו"ד וולשטיין, אשר למעשה הופך לנציג המשפחה בחו"ל, ונמצא כל העת בקשר הן עם העצור או הנאשם, והן עם עורכי הדין המקומיים.


חשוב להדגיש כי כל נסיון נואש מצד המשפחה לסייע לבן המשפחה ללא הסתייעות בעורך דין ישראלי, משמעותה הוצאת כספים גבוהה ביותר, לעיתים אף לא מוצדקת, והתוצאות שלה לעיתים רעות במיוחד.


על כן, בכל מקרה שבו מצאתם עצמכם מסתבכים בעבירה פלילית בחו"ל, או אם בן משפחתכם נעצר, אל תהססו והתקשרו באופן מיידי לעו"ד וולשטיין בכל שעה ובכל ימות השבוע. 972-54-9292600 .


 


 


 
שאל חינם את עורכי הדין המומחים בתחום מלא את פרטיך ועורך דין יצור עימך קשר בהקדם מלא את פרטיך ומזכירת עורך הדין תיצור עימך קשר בהקדם לתאום פגישה
שם: אזור: מטרת פנייה:
דוא"ל: תחום:
טלפון נייד:
שם: אזור: מטרת פנייה:
דוא"ל: תחום:
טלפון נייד:
שם: אזור: מטרת פנייה:
דוא"ל: תחום:
טלפון נייד:
אודות כותב המאמר

עו"ד שי וולשטיין


עורך דין שי וולשטיין הוסמך כעורך הדין שי ובשנת 1998 והנו עורך דין פלילי.

את התמחותו עשה במשרדו של עורך הדין משה מרוז, ולאחר מכן, עבד כשכיר במשרדו של עורך הדין ציון אמיר.

בשנת 1998, הצטרף עו"ד וולשטיין ...קרא מאמרים נוספים בתחום:
 אודות כותב המאמר

מאמרים נוספים מאותו כותב


המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו וכן עלולים להיות טעויות או אי דיוקים במידע המתפרסם. לכן באחריותך לבדוק את אמיתות המידע המוצג באתר וכן אין להסתמך על מידע זה בשום דרך שהיא. למען הסר ספק, התוכן המוצג באתר הוא באחריות המפרסם/עורך הדין כותב המאמר בלבד. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מכותבי המאמרים ו/או מהאתר ו/או מפעיליו כל אחריות. הגלישה באתר הינה בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר
פורטל עורכי דין - law4all.co.il | אינדקס עורכי דין | מאמרים משפטיים | פסקי דין | ספקי שרות לעורכי דין |

פסקי דין


האתר נבנה ע"י 2all בניית אתרים